blog-img

Tüyap'ta Düzenlenen Avrasya Pencere Fuarına Katıldık

Avrasya bölgesinin en prestijli pencere sektörü etkinliklerinden biri olan Avrasya Pencere Fuarı, 12-16 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Sektörde lider konumdaki firmalar ile 100'den fazla ülkeden sektör profesyonelinin bir araya geldiği fuar, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlendi.

Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde organize edilen Alüminyum Özel Bölümü ile Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nde Alüminyum Pencere, Profil, Cephe Sistemleri, Alüminyum Aksesuarlar ve Üretim Makineleri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar ve Gölgelendirme Özel Bölümünde ise Gölgelendirme, Koruma ve Kapatma Sistemleri alanlarında faaliyet gösteren kuruluşlar yerlerini alarak, hedef ziyaretçileri ile bir araya geldi.

Kenan Metal olarak bizler de, alüminyum pencere mekanizmaları, alüminyum profil ve profil işleme ve gölgelendirme sistemleri gibi ürün ve hizmet gruplarımızla fuardaki ziyaretçilerimiz ile buluştuk.

kenan metal tüyap fuarı

Avrasya Pencere Fuarı etkinliği sırasında ATV Avrupa kanalında yayınlanan Vizyon programı için bir röportaj gerçekleştirdik.

Kenan Metal