blog-img

Dubai Yapı Fuarına Katılıyoruz

25-28 Kasım 2019 tarihleri arasında T.C. Ticaret Bakanlığı desteği ile Tüyap tarafından Dubai Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 40. THE BIG 5 SHOW DUBAI, Yapı, Yapı Malzemeleri, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma, Güneş Rüzgar Enerjileri ve Teknolojileri Sektörel Türk İhraç Ürünleri Fuarı alıcı ve satıcıyı bir araya getiren önemli bir ticaret platformu olmaya hazırlanıyor. 

Fuarlar bölgemizde geleceğin kurgulanmasına ve iş imkanlarının değerlendirilmesine öncülük etmektedir. 40. THE BIG 5 SHOW DUBAI Fuarı da geniş fuar kapsamı ile medikal sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirerek güçlü iş birliklerine zemin hazırlamayı amaçlamaktadır. Proje, Tasarım, Taahhüt, İnşaat, İnce Yapı Malzemeleri, Mekanik Tesisat ve İklimlendirme, Mutfak-Banyo ve Islak Hacimler, Altyapı, Kaba Yapı ve Prefabrikasyon, Bitirme Malzemeleri, Elektrik/Elektronik Sistemleri, Çevre Düzenleme ve Rekreasyon gibi  alanlarda ürünleri olan ve hizmet veren firmaların yer alacağı fuar sektörün Körfez ülkelerine açılan kapısı olmaya hazırlanıyor.

Biz de Kenan Metal olarak fuara katılım gerçekleştireceğiz. Siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kenan Metal