blog-img

ABD Alüminyum Fuarı

Reed Exhibitions, 13 Eylül 2019 tarihinde ABD'de üçüncü kez gerçekleştirdiği lansmanın ardından ALUMINUM USA ile alüminyum sektörünün dünyadaki en önemli bölgelerinden birinde etkinlik faaliyetlerini sürdürdü.

ALUMINUM USA, iki yılda bir alüminyum endüstrisini bir araya getiren bir platform olarak hizmet vermektedir. Alüminyum imalat ve işleme konusundaki karar vericiler de dahil olmak üzere yaklaşık 1.500 endüstri uzmanı, distribütörler ve endüstri birlikleri, hammadde yarı mamul ve mamul ürünlerin önde gelen tedarikçilerinden, yüzey işleme ve alüminyum, makine ve tesis imalatçılarından yeni çözümler ve teknolojiler aramaktadır.

Kenan Metal ABD Fuarında

Kenan Metal, her geçen gün artan standartlarda yüksek kalitede alüminyum profil üretmeye devam eden ülkemizin önde gelen alüminyum fabrikalarından biridir. Mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkesiyle üretim yapan Kenan Alüminyum, tente pergola, inşaat ve özel profil gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan modern bir vizyonla geliştiriyor, çevre dostu üretim sistemlerini benimsiyor, küresel etkileşimleri izleyerek sürekli kendini yenilemektedir.

Kenan Metal