Hakkımızda

ab-img

Alüminyumun Sanata Dönüşümü!

Değişen ve artan talepler doğrultusunda, kuruluşundan günümüze kadar, alanındaki yenilikçi üretim teknolojilerini, uzman AR-GE ve ÜR-GE kadrosunun çalışmaları ile hızlı bir şekilde bünyesine katmış ve yaşanan gelişmeleri ürünlerine yansıtarak müşteri beklentilerini aşarak karşılamaya özen göstermiştir.

Kenan Metal, alüminyum profil üretimi için özel olarak tasarlanıp inşaa edilmiş modern üretim tesisinde, 1500 TON (5 İNÇ) , 1800 TON (7 İNÇ), 2400 TON (8 İNÇ) ve 4000 TON (10 İNÇ) olarak 4 ekstrüzyon pres makinesi ile üretim gerçekleştirmektedir. TSE, IATF, ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 belgelerini almaya hak kazanmış kalitesi ile yıllık 36.000 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Yıllık 5.000 ton kapasiteli 1 adet Mekanik İşleme Merkezi ve yıllık 20.000 ton üretim kapasiteli 2 adet Boyahane tesisleri ise QUALICOAT tarafından sertifikalandırılmıştır.

ab-img

Kenan Metal Dünya'nın Her Yerinde!

fact-img

Vizyonumuz

Kenan Metal, 20 yıldır özel şekilli alüminyum ekstrüzyon profilleri inceleme, geliştirme ve üretim süreçlerinde tüm gücü ile çalışmaktadır.

misyonumuz

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yenilikçi bakış açısıyla yakından takip ederek üretim kapasitesini her geçen gün arttıran; tecrübe ve birikimiyle paydaşların her türlü talebini karşılayarak sınır tanımayan geniş ürün yelpazesi sayesinde sektöre öncülük eden firmamızın ana hedefi, uluslararası pazarda da kalıcı üstünlük sağlamaktır.