İnsan Kaynakları

Kenan Metal’de Kariyer

Kenan Metal, tüm personelinin ve iş ortaklarının kariyer yolculuğunun her adımında yanındadır. Önceliğimiz her zaman işinin lideri, nitelikli ve dinamik çalışanlarımızdır.

Kenan Metal’de Çalışma

İnsan Kaynakları politikalarımız gereği, vizyonumuz ve hedeflerimiz doğrultusunda mesai arkadaşlarımızdan başarılı performans sergileyenler için yeni kariyer olanakları sunmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda terfi ve iş zenginleştirme gibi kariyer olanaklarını düzenli olarak planlıyor ve fırsat eşitliği ilkesine sadık kalarak çalışmalar yürütüyoruz.

Çalışma arkadaşlarımız için uygun olabilecek kariyer seçenekleri tespit ediyor ve bir program dahilinde bu seçenekleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. Tüm bu süreç Kenan Metal İnsan Kaynakları departmanının yürüttüğü başarılı programlar ve oryantasyon süreçleri ile de desteklenmektedir.

İşe Alım Süreci

Kenan Metal’in en önemli başarı anahtarı kaliteli ve mutlu insan gücüdür. Üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, gelişmeye ve öğrenmeye açık, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan genç, dinamik ve katılımcı bireylerden oluşan Kenan Metal ailesi insana verilen değer nedeniyle, İnsan Kaynakları biriminin stratejik bir rolü vardır. Çalışma arkadaşlarımızın teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayarak, onların yeteneklerine uygun kariyer planlarında ilerlemelerine de katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kenan Metal’in değerlerine ve kurum kültürüne uyma potansiyeli taşıyan, enerjisi yüksek, değişime ayak uydurabilecek, tarafsızlık ve fırsat eşitliği ilkelerini benimseyecek kişileri istihdam eder. İşe alım sürecinde, yetkinlik tespiti için mülakat, pozisyon özelinde kişilik ya da beceri testleri, yabancı dil seviye testleri ve yine pozisyonun özelliklerine göre vaka çalışmaları gibi işe alım adımları izlenmektedir. Referans kontrolü de işe alım sürecimizde göz önünde bulundurduğumuz bir adımdır. Bu süreçlerin olumlu şekilde sonuçlanması ile adaylar ile “iş teklifi” sürecine geçilir. Kenan Metal ailesinin bir üyesi olmak için, iş başvurularınızı; İK Başvuru Formu'nu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Oryantasyon ve Eğitim

Kenan Metal İnsan Kaynakları departmanının düzenli olarak takip ettiği ve güncellediği oryantasyon programları, çalışma arkadaşlarımızın iş becerilerini geliştirmek ve mesleki eğitim süreçlerini tamamlamak için takip ettiği süreçlerdir. Üretim tesisimizde ve genel merkezimizde iş başı yapan tüm personelin işe uyum sürecini hızlandırmak ve onları ailemize kazandırmak için belirli bir plan/program dahilinde eğitimler verilmektedir. Pozisyon özelinde farklılık gösterebilecek şekilde, eğitimlerin bir kısmı teorik olarak işlenmekte bir kısmı da uygulamalı olacak şekilde planlanabilmektedir.

Yasal Uyarı

“Kenan Metal” olarak veri sorumlusu sıfatıyla işbu elektronik iş başvuru formu aracılığıyla siz çalışan adaylarımızdan topladığımız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve yürürlükte bulunan ilgili mevzuat doğrultusunda; işe alım, değerlendirme, iletişim, yerleştirme ve insan kaynakları faaliyetleri amaçlarıyla sınırlı olarak iş sözleşmesinin kurulması çerçevesinde işlenecektir. Bizlerle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, KVKK ve ilgili sair mevzuatın öngördüğü süreler saklı kalmak kaydıyla, 12 ay boyunca veri tabanımızda saklanacaktır.

Vizyonumuz

Kenan Metal, 20 yıldır özel şekilli alüminyum ekstrüzyon profilleri inceleme, geliştirme ve üretim süreçlerinde tüm gücü ile çalışmaktadır.

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yenilikçi bakış açısıyla yakından takip ederek üretim kapasitesini her geçen gün arttıran; tecrübe ve birikimiyle paydaşların her türlü talebini karşılayarak sınır tanımayan geniş ürün yelpazesi sayesinde sektöre öncülük eden firmamızın ana hedefi, uluslararası pazarda da kalıcı üstünlük sağlamaktır.

İK İletişim Formu