blog-img

BUDMA 2023 ve NAHB IBS 2023 Fuarlarına Katıldık

Kenan Metal olarak, her geçen gün artan kalite standartları ile yüksek kalitede alüminyum profil üretmeye ve inşaat sektörünün ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyoruz. İnşaat sektörü için alüminyum mimari sistemler, kapı pencere sistemleri ve müşteri için özelleştirilmiş siparişe özel alüminyum profil üretimi gibi hizmetler veriyoruz.

Sektörümüzde lider bir konuma gelmek ve ihracat hedeflerimize ulaşabilmek için sürekli olarak yeni pazar araştırmaları ile genişlemeye ve büyümeye devam ediyoruz. Üretim kapasitemizi artırmaya yönelik yatırımlarımızın yanı sıra ihracat ağımızı genişletmeye yönelik çalışmalarımız da devam ediyor. Sektörümüzü ilgilendiren etkinliklere aktif katılım sağlayarak bu hedeflerimize bir adım daha yaklaşmak istiyoruz.

Kenan Metal, 2023 yılının başında hemen hemen aynı günlerde düzenlenen Avrupa ve Amerika pazarlarında önemli bir yere sahip olan iki ayrı etkinliğe katıldı. Biri 31 Ocak-3 Şubat arasında Polonya’da gerçekleştirilen BUDMA 2023 fuarı ve bir diğeri 31 Ocak-2 Şubat arasında gerçekleştirilen NAHB IBS Uluslararası İnşaatçılar Fuarı. İki fuar da bizim için oldukça verimli ve olumlu bir şekilde tamamlandı. Hedeflediğimiz konuma ulaşmak için bu tarz etkinliklere katılmaya ve kendimizi sürekli olarak yenilemeye, geliştirmeye devam edeceğiz.

BUDMA 2023

budma 2023

31 Ocak-3 Şubat tarihleri ​​arasında Polonya Poznań’da düzenlenen BUDMA 2023 Uluslararası İnşaat ve Mimarlık Fuarı, modern teknolojilerin üreticileri ve bu alanda hizmet veren distribütörler için en önemli buluşma yerlerinden biridir. Orta ve Doğu Avrupa'nın bu türdeki en büyük fuarı olan BUDMA 2023’e dünya çapında 25 ülkeden 600'ün üzerinde firma katılım sağladı. 4 gün süren etkinlikte birçok yeni ürünün tanıtımı yapıldı ve sektörel iş birlikleri sağlandı. Etkinlik süresince 30'a yakın konferans, gösteri ve çalıştay gerçekleştirildi.

Hizmet verdiğimiz alüminyum sektörünün en büyük temsilcilerinden birisi olarak bizler de BUDMA 2023’teki yerimizi aldık. Alüminyum ürünlerin mimari sistemlerde her geçen gün yaygınlaşarak kullanılması bu sistemlerin sektördeki gerekliliğini de ortaya koyuyor. Yeni ürünlerimizi ve bu alanda hizmet veren mimari çözümlerimizi standımızı ziyaret eden katılımcılar ile paylaştık.

NAHB IBS 2023

nahb-ibs-2023

NAHB IBS Uluslararası İnşaatçılar Fuarı, 31 Ocak-2 Şubat 2023 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri - Las Vegas şehrinde bulunan Las Vegas Convention Center alanında gerçekleştirildi.

Bu sene düzenlenen IBS etkinliği 2008'den bu yana düzenlenen en büyük İnşaatçılar buluşmasıydı denebilir. Yaklaşık 70.000 kişilik bir ziyaretçi katılımı olduğu bilinen IBS 2023’te 1.300'ün üzerinde katılımcı, 100'ün üzerinde eğitim oturumu, etkinlik ve daha fazlası vardı.

Kenan Metal